• Новак
adidas 2021-22 Мексико Жена Дома Џерси - Црна-Вистински Магента

adidas 2021-22 Мексико Жена Дома Џерси - Црна-Вистински Магента

DEN 1199.52

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Џерси.Увезени. 100% рециклиран полиестер блокирам.Редовно се вклопуваат / Ребрести crewneck.Мексико фудбалски фан дрес.Извезена Мексико сртот.adidas Жените Мексико Домашниот Фудбалски Дрес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат