• Новак
Sammy Sosa Чикаго Младенчиња Autographed Величествен Реплика Џерси - Потпишан на Пред - Autographed MLB Дресови

Sammy Sosa Чикаго Младенчиња Autographed Величествен Реплика Џерси - Потпишан на Пред - Autographed MLB Дресови

DEN 770.40

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Дресови.Оваа џерси е лично на рака потпишан од страна Sammy Sosa.Тоа се дошло под покровителство на MLB Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со индивидуална нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Sammy Sosa сувенири.Чикаго Младенчиња сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат