• Новак
Henrik Lundqvist Њујорк Ренџерс Autographed Бела Adidas АвтентичниХенк Прекарот Џерси - Ограничено Издание од 30 - Autographed NHL Дресови

Henrik Lundqvist Њујорк Ренџерс Autographed Бела Adidas АвтентичниХенк Прекарот Џерси - Ограничено Издание

DEN 1063.20

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed NHL Дресови.Henrik Lundqvist Њујорк Ренџерс Autographed Бела Adidas Автентични "Хенк" Прекарот Џерси - Ограничено Издание од 30 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Хенрик Lundqvist сувенири.Њујорк Ренџерс сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат