• Новак
Ренди Џонсон играч носи дрес печ бејзбол картичка (Аризона Diamondbacks) 2004 Donruss Дрва & Теми #TT15 - MLB Игра се Користи Дресови

Ренди Џонсон играч носи дрес печ бејзбол картичка (Аризона Diamondbacks) 2004 Donruss Дрва & Теми TT15 - MLB

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Категорија; MLB Игра се Користи Дресови.Ренди Џонсон играч носи дрес печ бејзбол картичка (Аризона Diamondbacks) 2004 Donruss Дрва & Теми #TT15. Објектот доаѓа целосно потврдени со подесувате-очигледно, серијали холограмот и сертификат за автентичност.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ренди Џонсон сувенири.Аризона Diamondbacks сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат