• Новак
Pk Subban Потпишан 2014 Тим Канада Олимписки Џерси Сочи Лиценцирани П. к. Jsa Грб - Autographed Олимписки Дресови

Pk Subban Потпишан 2014 Тим Канада Олимписки Џерси Сочи Лиценцирани П. к. Jsa Грб - Autographed Олимписки Дресови

DEN 14135.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed Олимписки Дресови.PK SUBBAN ПОТПИШАН 2014 ТИМ КАНАДА ОЛИМПИСКИ ЏЕРСИ СОЧИ ЛИЦЕНЦИРАНИ П. К. JSA ГРБ, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени П. К. Subban сувенири.сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат