• Новак
CNALLAR Мажите Грешки 1 Простор Филм Џерси Кошарка Џерси S-XXL Бело/Црна

CNALLAR Мажите Грешки 1 Простор Филм Џерси Кошарка Џерси S-XXL Бело/Црна

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Џерси,Полиестер,Mesh.Материјал : 100% Полиестер, Ткаенини : Mesh Џерси.Ткаенина карактеристики : Дише и брзо се суши.Дресови се 100% Пораби & Stitched, И не само да печатат.Букви и Броеви.Совршен џерси за 90-тите години партија, џерси партија, ноќта на Вештерките и секојдневниот живот.Одговара Точно На Големина,Само Да Се Земе Вашата Нормална Големина,Ако Ви Се Допаѓа Лабава Чувство,Да Се Земе Една Поголема Големина. ★CNALLAR Мажите Грешки 1 Простор Филм Џерси Кошарка Џерси S-XXL White/Black★Ова џерси е со stitched име и броеви. ★Сите се стандардни НИ Големина.Брза Испорака Од FBA.Адвокатско Големина Табела : S(44) / Градите 41.7" / Пред Должина 29.9" / Назад Должина 31.5" М (48)/ Градите 42.5" / Пред Должина 31.1" / Назад Должина 33.1" L(50) / Градите 44.1" / Пред Должина 31.9" / Назад Должина 33.9" XL (52)/ Градите 45.6" / Пред Должина 32.7" / Назад Должина 34.6" XXL(54) / Градите 48" / Пред Должина 33.5" / Назад Должина 35.4" ⚠ЗАБЕЛЕШКА : ±0.8" Грешка е нормално, Ширина × 2 = Градите Ништо друго Туку Квалитетот!Еве зошто ќе ви се допаднат оваа џерси : - Дизајн достапен во Бела и Црна и Сина.- Одличен квалитет кој врвни РЕВ 30 материјал.- Одлично се вклопуваат кои се движат од S/44, M/48, L/50, XL/52, XXL/54.- Лесно да се чисти и брзи за да се исуши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат