• Новак
Рагби Кошула со Крем Мрачно и Ирска Shamrock Сртот

Рагби Кошула со Крем Мрачно и Ирска Shamrock Сртот

DEN 1414.80

Достапност
Достапно за нарачка

Копче затворање.Супер издржлив и удобно.Автентични Гумени Копчиња.Ре-спроведува рамената.Увезени од Ирска.Shamrock Сртот.Оваа mens долг ракав рагби кошула е совршен начин да спорт вашата љубов за Ирска.Тоа е направена од високо квалитетни материјали, па тоа е супер издржлив и удобно.Карактеристики автентични гумени копчиња и повторно да се спроведува од рамениците која обезбеди трајност и на и надвор од теренот.Темно зелена боја контрасти убаво со широк крем лента преку градите, и на десната страна на градите карактеристики на сртот се украсуваат со shamrocks.Дел од нашите Ирски Наследство Колекција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат