• Новак
Santic Велосипедизам Џерси Мажите Долг Ракав Велосипед Рефлексивни Комплетна Поштенски Велосипед Маици со Џебови

Santic Велосипедизам Џерси Мажите Долг Ракав Велосипед Рефлексивни Комплетна Поштенски Велосипед Маици со Џебови

DEN 815.76

Достапност
Достапно за нарачка

ИЗВЕСТУВАЊЕ ГОЛЕМИНА ШЕМА ( XS/ S/ M/ L/ XL/ XXL/ XXXL) ве Молиме да обрнете повеќе внимание на нашата големина на табелата.рефлексивни ленти за велосипедизам дресови назад вратот и грбот, половината, високо видливи во текот на ноќта и во слабо осветлени околини.На влага-wicking лента на задните позиција на јака спречува chafe за време на напорни вежби.Не Кајгана.Како големи индустриски претпријатија, кои ги комбинира R&D, дизајн и производство, Santic нуди професионална функционална велосипедизам облека, чевли и додатоци, во продажба ширум светот повеќе од 30 ЗЕМЈИ, и станува Кинески Велосипедизам Асоцијација ко-брендирање, Кина Националните Триатлон ко-брендирање, Турнејата на Qinghai Езеро Меѓународни Велосипедизам Трка ко-брендирање.Ладно пеглање - највисоката температура од 110℃.ТОПЛО СОВЕТИ - Ова велосипедизам џерси големина е малку различен од НАС стандард.ИЗВЕСТУВАЊЕ ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА - САД ( XS/ S/ M/ L/ XL/ XXL) ве Молиме обратете се до главниот дијаграм, димензија цртање или опис на производот.ПРОФЕСИОНАЛНА МОНТАЖА ДИЗАЈН - Овој Велосипед Кошула е дизајниран да биде за сите велосипедисти.Патент затворање.ако сакате да уживате во најдобрите јава искуство, SANTIC велосипедизам џерси е-мора да има.Не кајгана и хемиско чистење.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Без разлика дали сте планински велосипедизам или циклус на трки, оваа велосипедизам кошула сигурно ќе направи да се чувствувате кул и удобно.Се исуши природно.SANTIC Велосипед Носат ќе бидат повеќе од среќни да ви помогне да ги собереш на најдобрите фитинг големина доколку можете да ни дадете вашиот мерење - рамењата, градите,половината, тежина и висина.Се однесуваат на главната страница, големина на табелата или опис на производот.ПРОФЕСИОНАЛНИ РЕФЛЕКСИВНИ ЛЕНТИ-Ова дизајниран да биде за сите велосипедисти.Нормална температура за перење - највисоката температура на 30 ℃.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат