• Новак
Autographed/Потпиша Павле Hornung Green Bay Бела Фудбалски Дрес JSA ГРБ

Autographed/Потпиша Павле Hornung Green Bay Бела Фудбалски Дрес JSA ГРБ

DEN 2399.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ова е прилагодено џерси и не беше произведен од или се на било кој начин се поврзани со било кој професионален спорт лига или производителот.Овој обичај џерси не носи професионален спортски лига ознака.Предметот е наменет да биде autographed предмети.Референца на тимот во насловот е да им овозможи на купувачот точка на друштвото.Обичај џерси прикажува име, број и автентичен потпис на играчот.Оваа ставка во никој случај не се подружници или се поврзани со било кој професионален спорт организација.На autograph, како и секогаш е загарантирана да биде автентична и е сертифициран како автентична од страна на трети лица, доверлив authenticator.Големината е XL освен ако не е поинаку наведено.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат