• Новак
Мајкл Томас Њу Орлеанс Светиите Потпишан Autograph Црна Обичај Џерси JSA Сведоци на Уверение

Мајкл Томас Њу Орлеанс Светиите Потпишан Autograph Црна Обичај Џерси JSA Сведоци на Уверение

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Мајкл Томас Њу Орлеанс Светии.JSA подесувате-доказ налепница и ГРБ Картичка за да ја докаже автентичноста.Ние се гордееме на некои од најпознатите уникатни и детална рамка во спортскиот свет.Ние, исто така, се стремиме да донесе најмногу уникатен и необичен врамени предмети во спортската сувенири пазарот.Проверете нашата продавница да се види други големи предмети кои ние ги имаме во акции.Ако имаш омилен играч кој би сакале да го видат ни рамка, да се допрат и да можеме да работиме да добие цените.Обичај Џерси - Mesh Џерси, Сите Имиња и Броеви се stitched на.НЕ постојат МАК Логоа или Брендирање На Овие.Сите Сопствени дресови дојде во големина XL.Холограмот може да се погледна нагоре за JSA е веб-сајт за да се потврди автентичноста.Мајкл Томас Њу Орлеанс Светиите Потпишан Autograph Црна Обичај Џерси JSA Сведок Уверение.Ова нема тим логоа или бренд.Сите сопствени дресови се големина XL.Ова е направено за autograph цели и за обликување.Сите имиња и броеви се stitched на.Нема печатење на екран или топлина притиснете на нив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат