• Новак
Ernesto Frieri Потпишан Игра се Користи Padres Џерси PSA/ДНК - MLB Autographed Игра се Користи Дресови

Ernesto Frieri Потпишан Игра се Користи Padres Џерси PSA/ДНК - MLB Autographed Игра се Користи Дресови

DEN 9191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; MLB Autographed Игра се Користи Дресови.Ernesto Frieri Потпишан Игра се Користи Padres Џерси PSA/ДНК, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Ernesto Frieri сувенири.Сан Диего Padres сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат