• Новак
Кристијан Yelich Милвоки.со Brewers Autographed Делукс Врамени Бела Величествен Реплика Џерси - Autographed MLB Дресови

Кристијан Yelich Милвоки.со Brewers Autographed Делукс Врамени Бела Величествен Реплика Џерси - Autographed

DEN 23999.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од главната Бејзбол Лига (mlb Автентикација и Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Дресови.Ова врамени џерси е лично на рака потпишан од страна на Кристијан Yelich.Секој врамени џерси доаѓа двојно сплетен во црна дрво слава, има две фотографии, и има две ласерски сече тим логоа.Тоа се дошло под покровителство на MLB Автентикација Програма и може да биде потврдена од страна на неговиот нумерирани холограмот на MLB Таа, исто така доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Тоа мерки 36" x 44" x 2" и доаѓа подготвен да се откажам во вашиот дом или канцеларија.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Христијански Yelich сувенири.Милвоки.со Brewers сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат