• Новак
Џош Пот Филаделфија Орли Игра-се Користи #94 Бел Дрес од 2019-20 МАК Сезона - Големина 42+4 - Непотпишана МАК Игра се Користи Дресови

Џош Пот Филаделфија Орли Игра-се Користи 94 Бел Дрес од 2019-20 МАК Сезона - Големина 42+4 - Непотпишана МАК

DEN 17999.76

Достапност
Достапно за нарачка

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Непотпишана МАК Игра се Користи Дресови.Оваа игра-се користи џерси беше носи со Џош Пот во текот на 2019 МАК сезона.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате очигледно некој агол од Fanatics Автентични и сертификат за автентичност.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џош Пот сувенири.Филаделфија Орли сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат