• Новак
Vizari Ventura Кратко Sleeve Голман Џерси

Vizari Ventura Кратко Sleeve Голман Џерси

DEN 535.20

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Џерси.Увезени.Sublimated дизајн на лесен влага управување со ткаенина.Кратко Sleeve џерси за удобност.Уникатен дизајн ја прави играч стојат надвор.Sublimated дизајн на лесен влага управување со ткаенина.Кратко sleeve џерси за удобност.Уникатен дизајн ја прави играч стојат надвор.Големина на : Мали | Боја : Неонски Зелена/Црна Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат