• Новак
Марко Ален Autographed Црна Оукланд Џерси - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна на Ален и Уверение за Веродостојни од Beckett - Вклучува Сертификат за Автентично?

Марко Ален Autographed Црна Оукланд Џерси - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна на Ален и Уверение

DEN 14280.00

Достапност
Достапно за нарачка

Надвор од Рамката мерки 35 инчи (од горе надолу) со 43 инчи (лево кон десно) и Врамени Џерси тежи околу 18 килограми.Дрес беше Професионално Рамка од нас, па тоа е Свежо Врамени и е подготвен да се откажам право надвор од кутијата.Врвот на Линијата Кадрирање потрошен материјал што се Користи : Цврсто Дрво Рамка, High-End Кристално Јасно Акрилик и Трокреветни Киселина Слободни Трска направен специјално за кадрирање Спортски Сувенири.На Врамени Џерси содржи Играч Nameplate во Средината на Дното на Екранот.Ние нудиме 100% Гаранција за Автентичноста на секој Autographed Објект ние продаваме.Вие ќе бидете изненадени колку е добар на овој Марко Ален Врамени Autographed Оукланд Про Стил Џерси ќе изгледа виси на вашиот Дом или Канцеларија Ѕид.Рамката мерки 43 инчи (лево кон десно) и 35 инчи (врвот до дното).Ние се изгради сите наши Врамени Дресови со high-end кадрирање цврсти материјали, како дрво, рамки и киселина слободни трска што е направен специјално за Спорт Сувенири.Ние се изгради овие убави покажува, така што тие изгледаат неверојатно кога за прв пат се откажам нив на ѕидот и ќе се погледне на тој начин за годините што доаѓаат.Ова Врамени Autographed Џерси доаѓа со Сертификат за Автентичност од високо почитуван Autograph Сертификација Компанија и даваме 100% Гаранција за Автентичноста на секој Autographed Објект ние продаваме.Ние имаме повеќе од една од овие Дресови во акции, така што ние имаме вклучени акции фотографии.Ќе добиете Врамени Џерси идентична на онаа прикажана, вклучувајќи иста рамка стил (со nameplate) и ист тип џерси и Autograph Сертификација.Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција за секој Врамени Спортски Дрес ние продаваме, или ние ќе ви даде наплата без прашања праша.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат