• Новак
Macron 2021-2022 Lazio Далеку Фудбал Фудбал Т-Маица Џерси

Macron 2021-2022 Lazio Далеку Фудбал Фудбал Т-Маица Џерси

DEN 2407.68

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Бренд Нови Со Ознаки.Носи за време на 2021-2022 сезона.Не се Препорачува да се Мие Над 30 Степени.Погодна за Возрасни - Достапна во Повеќе Големини.Големина На : Мали Возрасни.S.S.Lazios 2021/22 далеку кошула добива нов изглед, но со истата диск за победа, како и секогаш.Белата пред карактеристики светло сина лента на врвот и сина плоштадот на рамениците.S.S.LAZIO топлина-втиснати на задниот дел на вратот.Дното цепнатинки дефинирани со светло сина цевки.Personalisation Name & Number - Прилагодете го вашиот џерси со името и бројот на вашите омилени Lazio играч или дури и на вашето сопствено име.Ние може да се печати име во ист стил се носи од страна на играчите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат