• Новак
1995 Милвоки.со Brewers Сид Roberson #51 Игра се Користи Бела Џерси - Игра се Користи MLB Дресови

1995 Милвоки.со Brewers Сид Roberson 51 Игра се Користи Бела Џерси - Игра се Користи MLB Дресови

DEN 8831.76

Достапност
Достапно за нарачка

Категорија; Игра се Користи MLB Дресови. 1995 Милвоки.со Brewers Сид Roberson #51 Игра се Користи Бела Џерси, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Сид Roberson сувенири.Милвоки.со Brewers сувенири.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат