• Новак
Arza Спортски Ел Салвадор Тенок Жените Фудбал Џерси

Arza Спортски Ел Салвадор Тенок Жените Фудбал Џерси

DEN 599.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Џерси,Полиестер.Увезени.Види Големината на Табелата за Да го Изберете Вашиот Големина, да Бидат Свесни Дека Ова Дресови се Кандидира Мали и се Направени за Тенок Тенка Жените.Ексклузивен Дизајн Направен од страна на Arza Спорт. 100% Полиестер.Тенок Одговара, Оваа Џерси се со Цел да се Вклопи во Тесна.ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА & МЕРЕЊА на Мали = 0 Size (Со 14 1/2", Должина 23") Медиум = Големина 2 (Со 15 1/2", Должина 24") Голем = Големина 4 (Со 16 1/2", Должина 24") X-Large = Size 6 (Со 17", Должина 24 1/2") XX-Large = Size 8 (Со 18", Должина 25 1/2").Ел Салвадор Жените Фудбал Џерси -Њу Без Ознаки -Направени од страна на Arza Спортски -100% Полиестер -Направен Во Мексико -Достапни Големини : Мало, Средно, Големо, X-Large SIZE ТАБЕЛАТА & МЕРЕЊА на Мали = 0 Size (Со 14 1/2", Должина 23") Медиум = Големина 2 (Со 15 1/2", Должина 24") Голем = Големина 4 (Со 16 1/2", Должина 24") X-Large = Size 6 (Со 17", Должина 24 1/2") XX-Large = Size 8 (Со 18", Должина 25 1/2").

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат