• Новак
Слобода Кеси Не-Плетени Drawstring OS КРАЛСКАТА

Слобода Кеси Не-Плетени Drawstring OS КРАЛСКАТА

DEN 132.48

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Ултра тешка категорија 90 грам полипропилен.Мерки : 14"W x 18"Х 100% Ултра тешка категорија 90 грам полипропилен Црна Drawstring Дното grommets 14" x 18".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат