• Новак
HUANGJ Денот на Мртвите шеќер черепот Drawstring патент ранец Водоотпорен рамо спортска торба Фитнес торба со патент pocket на Плажа момче девојка тинејџер јога ранец

HUANGJ Денот на Мртвите шеќер черепот Drawstring патент ранец Водоотпорен рамо спортска торба Фитнес торба

DEN 636.00

Достапност
Достапно за нарачка

Комплет ранец, исто така може да се користи како традиционален ранец, спортска торба, патување drawstring торба или лесен маратон ранец. 【Применливи сцени】 Лесно да ги чувате и да ги отстраните ставки, погоден за различни прилики : совршен за салата, спортови, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, тренинг.Оваа String Sackpack е доволно голем да се носат различни предмети, мала тежина и свитлива, многу удобно и лесно да се носат, исто така идеална алтернатива за пластични и хартиени кеси.Оваа drawstring торба устата drawstring дизајн, отворете и затворете се многу удобен, лесно можете да пристапите на interior No треба да се грижите за губење на предмети, многу удобен, можете исто така да слободно да ја определите должината на рамо ремени, само се врзуваат на јазол на дното на rope A мал патент џеб внатрешноста на главниот џеб може да се одржи мали предмети или документи и слично.Големина одговара на Drawstring ранец големина е околу 1, погоден за повеќето возрасни лица, млади, студенти и деца.【Високо квалитетен материјал】Направени од водоотпорен саќе решетки полиестер влакна, водоотпорен, силни, лесни.Една големина : 15.Момчињата и девојчињата може да се користи како салата ранец или училиште торба.Најважната карактеристика на овој модел е издржлив и лесен, укината до мали не заземаат положба, патни да носат удобен и практичен.Оваа drawstring спортска торба е мултифункционален водоотпорен ранец за пливање, спортски, фитнес, пешачење, велосипедизам, патување, пешачење, кампување, во текот на ноќта престој, одмор, јога, трчање, купување, забава, итн.Функционална HUANGJ drawstring ранец!Тоа ќе биде една голема спортска торба кога вежбате, патна торба/ранец кога ќе патуваат, или чисто и едноставно ранец кога ќе одите на шопинг.Додаток Изградба Една од главните џеб со drawstring затворање, мала внатрешна zippered виси џеб, и zippered patch џеб на предната страна од кесата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат