• Новак
Diva Calligraphy И Highheel Чевли Со Круна Унисекс Drawstring Ранец, Торба, Полиестер, Cinch Вреќа, Водоотпорен Спорт Спортска Торба Секојдневен Daypack За Жени

Diva Calligraphy И Highheel Чевли Со Круна Унисекс Drawstring Ранец, Торба, Полиестер, Cinch Вреќа, Водоотпорен

DEN 1867.20

Достапност
Достапно за нарачка

големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).Око-Фаќање На Божиќ/Роденден/Партија/Фестивалот/Партија Корист Подарок За Пријателите, Семејството.материјал : Направени Од Мека Полиестер Материјал, Овие Торба Има Анти-Навремено И Добра Форма за Задржување.Лесно Се Перат, Рециклира, Водоотпорни, Свитлива, Лесни.повеќенаменски : Лесни, Мали И Удобно, Нашите Gymsack Се Унисекс И Одговара За Повеќе Активности, Вклучувајќи Пливање, Пешачење, Кампување, Ден Патувања, Спортските Практики, преку Ноќ Останува, Патување, Одмор, Јога, Трчање, Џогирање, Шопинг, Салата Спортски Или Училиште Јп Лекција И Други Деца Отворено Настани.нерешено Кабелот Затворачи : Ве Продавница Работи Брзо И да Ги Однесе Во И Надвор Лесно.убава : Нашата Drawstring Ранец Направи Одличен Тинејџерски Танц Кеси, Салата Кеси За Жени Или Салата Кеси За Девојки, Кој Е Зошто Тие Се Прекрасен Подарок Идеја За Неа.Опис на производот : Големина : 16.9 X 14.2 инчен / 43 X 36cm (H X W).Око-Фаќање На Божиќ/Роденден/Партија/Фестивалот/Партија Корист Подарок За Пријателите, Семејството.Дизајн : Прилагодлив Рака Дизајн Може Да Се Ослободи Вашиот Рацете И Да Ви Помогне Да Ја Намалите Рамо Товар.Симпатична Цртан Филм Тема Дизајн Е Многу Популарна Кај Повеќето Луѓе.Повеќекратна Употреба : Погоден За Салата, Училиште, Атлетика, Патување, Кампување, Планинарење, Забавни Паркови И Така Натаму; Одговара За Промотивни, Настан Рекламирање Материјали, Отворено Обука И Совршен За Чување На Спортски Чевли, Додатоци, Играчки, Мали Електроника И Така Натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат