• Новак
Магијата Е Реверзибилна Sequin Drawstring Рамо Ранец Лесни Спортски Сали Торба

Магијата Е Реверзибилна Sequin Drawstring Рамо Ранец Лесни Спортски Сали Торба

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер обвивка.Drawstring затворање. [2 парчиња Drawstring Ранец & Козметички Торба] : Мерка 15.4" x 11,8"(Мрзливост ранец), 8.6" x 5.3"(козметичката торбичка).Ранец големина е совршена за девојки/момчиња, козметички торба за жените, исто така, може да се користи како молив случај за ученици.Покрај тоа, оваа мрзеливост торба во собата е внимателен подарок за мрзеливост љубовници, која додава смешно и функционалност. [Здрав водоотпорен Материјал] : мека полиестер материјал го прави drawstring ранец & шминка торба лесно се перат, кој водоотпорен, кој ја подобрува нивни издржливост.Во исто време, тие се лесни за намалување на вашиот носи товарот.Забележува дека cinch торба не може да се вчита премногу тешки работи. [Брзо да Пристапите] : На drawstring салата торба овозможува брза корекција.Дали некогаш сте биле вознемирени дека треба да се ре-пакет за вашата торба? Бидејќи сите работи се веќе спакувани додека вие одеднаш се сети дека нешто заборавив да се спакуваат?Мрзливи отворање дизајн нуди погодност за да ја прилагодите пакет. [Мулти-Бои Дизајн] : Различни мрзливост модели, изберете соодветна бои од широк спектар, да одговара на вашиот носат како лето плажа стил, ретро бохемски стил или неформални секојдневни стил. [Широка Примена] : го Носат string sackpack / мали направите чанта за различни активности како пливање, јога, трчање, танцување, викенд оклопни, кампување, преку ноќ останува, плажа, на патување, или шопинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат