• Новак
Девојка Салата Торба Елени Черепот Лесна Животинско Черепот Drawstring Торба Ранец Салата Торба Патување Лесни Џеб Со Патент Спорт Спортски Училиште Патување Салата Cin

Девојка Салата Торба Елени Черепот Лесна Животинско Черепот Drawstring Торба Ранец Салата Торба Патување Лесни

DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

Примена : Спортска Торба, Патна Торба, Секојдневно Торба, Спортска Торба, Училишни Торби, Јога И Кеси.String должина може да се прилагоди преку јазли.Име на производ : Drawstring Стрингови Bags Material : Најлон со водоотпорен, отпорни на абење и трајни карактеристики; совршен rucksack за ден strolls во градови или кратки прошетки во природа.Материјал : drawstring салата торба е направен од висока густина оксфорд ткаенина и обичај квалитет на мрежа, кои се трајни и withstands секојдневно носат и солза.Удобно Дебели Strapes : Секоја торба е опремен со 8мм дебели drawstrings спречува од копа во рамената.Тоа е голем спортски подарок за мажи, жени, млади, деца, Момчиња и девојчиња може да се користи како салата ранец или училиште bookbag.На cinch торба може да биде Машина за Перат да заштедите време и тоа суши брзо, совршена како за патување додатоци.Голем Простор : На drawstring ранец има 2 пред патент џебови, која совршено да се задржи чадор,крпи,очила за сонце и други мали предмети.Главната џеб одговара на вашиот спортска опрема ,тренингот опрема .

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат