• Новак
Leben Водоотпорен Drawstring Торба Салата Пливање Училиште За Танц Чизми Чевли Кеси Торбичка

Leben Водоотпорен Drawstring Торба Салата Пливање Училиште За Танц Чизми Чевли Кеси Торбичка

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.оксфорд.Материјал : Оксфорд Ткаенина;Големина : 42x35cm(16.5x13.7inch).Drawstring дизајн за рамо или ранец носат.Отпорен на вода,Идеални да ги задржи предметите сува од слаб дожд или нота.Моден Шема Дизајн.Голема корист за Пливање,Плажа,Спортови,Училиште,Шопинг,Чевли и кеси.Спецификации : -Дали си оди во Теретана, на Плажа, или само Шопинг, ова е прилично торба ќе треба. -Едноставен и Преклопени,лесна-за-носат дизајн и спортски стил. -Се користи како Книга торба, Чевли торба,Патуваат торба или Reuseable шопинг торба. -Водоотпорен,Издржливост,Унисекс -Пакет Content1 x Drawstring Торба Забелешка : сликите се на вистинските производи.Но, поради различни светлина и го следат амбиент.Мали боја разлика можеби постоеле.Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат