• Новак
Крис.W 3 Pack Јасно Drawstring Торба, Водоотпорен Стадион Drawstring Ранец, Јасно Ранец за Стадиони, Спортски Настани

Крис.W 3 Pack Јасно Drawstring Торба, Водоотпорен Стадион Drawstring Ранец, Јасно Ранец за Стадиони, Спортски

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

3 инчи, голем простор, одговара на вашиот спортска опрема, тренингот опрема или патна опрема, кога не е во употреба, тоа може да биде укината и чуваат лесно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Добро Направени - Нашите јасно drawstring чанти се направени на квалитетот на ПВЦ материјал, издржлив и лесен, водоотпорен и лесен за чистење, кој може да се користи за многу пати.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.- Работи и за студентите, канцеларијата на работниците, спортски, и концерт фанови.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.- Пакет Вклучувајќи : 3 Парчиња Јасно Drawstring Кеси.- Опремен со drawstring затворање да се задржи на вашиот работи организирани и безбедно.- Направени со водоотпорен ПВЦ, лесно да се чисти и суви.- Одговара за различни прилики, како што се фитнес, спорт, јога, референци, патува, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и повеќе.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.- Големина : 14.Голем Капацитет - Големина за 14.Широко се Користи - Погоден за патување, спортување, фитнес, јога, трчање, обука, пливање, танц, шопинг и така натаму.Печати на враќање превозот етикета.Прилагодливи Drawstring Рака - String може да се прилагоди преку јазли, и на екстра дебели drawstring отворање не само што го прави пристап до вашата опрема лесно, но, исто така, обезбедува безбедна и тесни затворање.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат