• Новак
2 Парчиња Платно Drawstring Ранец за Жените Салата Вреќа Платно Drawstring Торба Лесни за Спорт Патување (Боја 2)

2 Парчиња Платно Drawstring Ранец за Жените Салата Вреќа Платно Drawstring Торба Лесни за Спорт Патување (Боја

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Памук обвивка.Drawstring затворање.нема.Answer : ___________________________ Note : бела ранец со лисја нема да има џебови и е потенка отколку на црно, но сите тие имаат голема вредност.Димензии : големината на секој салата вреќа drawstring торба е прибл. 13 x 16 инчи, може да биде грешка на 0.3-1.5 инчи поради рачни мерења, соодветна големина за вашата секојдневна употреба.Платно материјал : платно материјал е да се носат-отпорни, солза-отпорни, лесни во текстура и издржливи, можете да ги користите за долго време, обезбедување на вас со удобно искуство.Мека drawstrings : на drawstring е дебел памук јаже дека ќе не тесни рамената премногу, дури и ако вашата торба е тешка, памук јаже е лесен и лесно да се повлече, па можете да го отворите или затворите торба лесно.Мека drawstrings : на drawstring е дебел памук јаже дека ќе не тесни рамената премногу, дури и ако вашата торба е тешка, памук јаже е лесен и лесно да се повлече, па можете да го отворите или затворите торба лесно.Широк апликации : Нашата убаво дизајниран drawstring платно ранци се идеални за многу прилики, како што се училишта, спортски сали, плажи, турнеи, концерти и сл., и може да ви помогне да се одржи книги, облека, паричници, очила итн.Како подарок торба : На drawstrings платно кеси со печатени обрасци се погодни за пакување промотивни подароци, шоу подароци, роденден подароци, бебе бања подароци и така натаму, убава и практична.Мека drawstrings : На drawstring е дебел памук јаже дека ќе не тесни рамената премногу, дури и ако вашата торба е тешка, памук јаже е лесен и лесно да се повлече, па можете да го отворите или затворите торба лесно.Карактеристики : Материјал : платно, памук Боја : како на сликата прикажани Димензии : прибл. 13 x 16 инчи Пакетот вклучува : 2 x Drawstrings платно кеси Имајте на ум : може да биде грешка на 0.3-1.5 инчи поради рачни мерења.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат