• Новак
Салата Торба Организатор Црно И Бело Животно Drawstring Салата Спортска Торба Салата Кеси За Мажи Лесни Џеб Со Патент Спорт Спортски Училиште Патување Салата Cinch Отпушт

Салата Торба Организатор Црно И Бело Животно Drawstring Салата Спортска Торба Салата Кеси За Мажи Лесни Џеб

DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : длабоко торба и мерки 35 см (должина) x 47 см (висина).Оваа string ранец може да ви помогне да се задржи на работи издвоени и лесно да се најде.Материјал : drawstring салата торба е направен од висока густина оксфорд ткаенина и обичај квалитет на мрежа, кои се трајни и withstands секојдневно носат и солза.СТИЛСКИ : Достапен во многу различни бои и може да се користи од страна на луѓе во различни возрасти, исто така, Сајбер понеделник, Бокс Ден, бројте,Црн петок,денот на Благодарноста, ноќта на Вештерките совршен подарок за пријатели и членови на семејството.Голем Простор : На drawstring ранец има 2 пред патент џебови, која совршено да се задржи чадор,крпи,очила за сонце и други мали предмети.Структури : Главни торба и два надворешни џебови;главниот торба има голем број на различни работи од книги за облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат