• Новак
Drawstring Торба Вселената Галаксија Лесни Daypack за Пешачење Јога Салата Пливање Патување Плажа со Патент Мрежа Џебови

Drawstring Торба Вселената Галаксија Лесни Daypack за Пешачење Јога Салата Пливање Патување Плажа со Патент

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

✔【ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ】 : Погодна за пешачење,трчање,фитнес,базен,на плажа или дома,итн. ✔【Поголема ТРАЈНОСТ & УДОБНОСТ】Sinestour Салата Спортски String Кеси е направен од оксфорд ткаенина и средно тешки мрежа која е СУПЕР издржлив и withstands секојдневно носат и солза.Нерешено string затворање те прави продавница работи брзо и да ги однесе во и надвор лесно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат