• Новак
Тигар Лежи На Карпа Drawstring Ранец, Салата string Кеси со Странични Џеб за Надворешна/Патна Торба

Тигар Лежи На Карпа Drawstring Ранец, Салата string Кеси со Странични Џеб за Надворешна/Патна Торба

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

Drawstring торба перформанси : На спортски ранец има главната преграда за складирање на фитнес опрема, спортска опрема, облека, чевли, влошки и други предмети.Применливи луѓе и сцени : Нашиот Тигар Лежи На Карпа ранци се совршена големина одговара унисекс, погоден за различни спортови, вклучувајќи пливање, пешачење, ден екскурзии, кампување, одмор, патување, јога, и работи.За Луѓето : на Мажи/жени/тинејџерите/a љубител на спортот.Високо-Квалитетни Материјали : Тоа е направен од високо-густина twill композитни полиестер ткаенини, и целиот пакет дизајн е стилски и лесен. 1 внатрешни патент џеб и 2 печ џебови, 1 front patch џеб, 2 страна печ џебови и 1 задниот дел патент џеб се обезбеди доволно простор за да ги зачувувате и организирате вашите лични предмети, како што се телефон, клучеви, и идентитет на Сертификатот, паричник, итн.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СПЕЦИФИКАЦИИ : 1.Материјал : Трајни Полиестер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат