• Новак
Јас Сум Од Австралија Ранец Платно Drawstring Шопинг Торба Патување

Јас Сум Од Австралија Ранец Платно Drawstring Шопинг Торба Патување

DEN 623.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 36cm x 43 см (14 инчен x 17 инчи).Класификација : Платно Ранец.Функција : -Направени од страна на платно; -Едноставен, тенок и модерен дизајн : погоден за различен стил на облека, за појавување; -Drawstrings со квалитетот на тема : остануваат силни и издржливи за повторна употреба.; -Одличен подарок за двете момчиња и девојчиња во сите возрасти да се активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, слободно време за прошетка, јога, патување и сл.Материјал : Платно.Пакет Количина : 1 x ранец.Големина : 36cm x 43 см (14 инчен x 17 инчи)Класификација : Платно Ранец Функција : -Направени од страна на платно-Едноставен, тенок и модерен дизајн : погоден за различен стил на облека, за појавување-Drawstrings со квалитетот на тема : остануваат силни и издржливи за повторна употреба.-Одличен подарок за двете момчиња и девојчиња во сите возрасти да се активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, слободно време за прошетка, јога, патување и сл.Материјал : Платно Пакет Количина : 1 x backpack Keywords : Ранец,Национална,Платно Торба,Област,Платно Ранец,Австралија,Drawstring Ранец,Туристички Ранец,Печатење Ранец,Мода,Патување Bags DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.За разлика од готови производи, можете исто така да прилагодите на производи со врвен идеи во DIYthinker.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат