• Новак
O-C Марихуана Плевел Печати Drawstring Ранец Спорт Фитнес, Јога Вреќа Вреќа Лесни String Торба за Мажи & Жени

O-C Марихуана Плевел Печати Drawstring Ранец Спорт Фитнес, Јога Вреќа Вреќа Лесни String Торба за Мажи & Жени

DEN 237.12

Достапност
Достапно за нарачка

Еколошки печатење.Drawstring затворање. 15" рамо капка.Оксфорд ткаенина,трајни и еднократно.Димензии : 15" x 11,8" x 1".Лесно да се носат и лесно се перат.Тоа е совршен за салата,спорт,јога,танц,патување,носат-на багажот,кампување,планинарење,тимска работа,обука и повеќе!.Совршен избор за голем дар,како што се роденден,Божиќ и така натаму.Марихуана Плевел Печати Drawstring Ранец Спорт Фитнес, Јога Вреќа Вреќа Лесни String Торба за Мажи & Жени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат