• Новак
Коњ Ги Исполнува Куче Печати Пакет Ранец Кеси За Мажи Жени Деца Салата Drawstrings Вреќа Голема,Drawstrings Ранци Кеси

Коњ Ги Исполнува Куче Печати Пакет Ранец Кеси За Мажи Жени Деца Салата Drawstrings Вреќа Голема,Drawstrings

DEN 885.12

Достапност
Достапно за нарачка

Применливи Сценарија : Овој Производ Е Мултифункционален Водоотпорен Ранец Погодни За Пливање, Спортски, Фитнес, Пешачење, Велосипедизам, Патуваат, Качување, Кампување, Во Текот На Ноќта, Одмор, Јога, Работи, Шопинг, На Партиите, Итн.Производ Перформанси : Коњ Ги Исполнува Куче Печати Пакет Ранец, Торба Е Направен Од Шестоаголни Водоотпорен Стп Платно, Кои Се Трајни И Се Носат-Отпорни.И Оваа Drawstring Ранец Е Свитлива И Преносни, Може да се превиткајте Го Во Патување,Кога Не Ви е Потребна, Тоа Нема ДА заземаат Многу Простор.Поделбата Е Јасна И Лесно Можат Да Бидат Опремени Со Влечки, Елиминирање На Срам На Ставање На Чевли И Облека Заедно.Производ Перформанси : Коњ Ги Исполнува Куче Печати Пакет Ранец, Торба Е Направен Од Шестоаголни Водоотпорен Стп Платно, Кои Се Трајни И Се Носат-Отпорни.Додатоци Структура : Една Од Главните Џеб Е Опремен Со Патент Картичка Џеб За Чување На Мобилните Телефони, Паричници, Клучеви Итн.И Оваа Drawstring Ранец Е Свитлива И Преносни, Може да се превиткајте Го Во Патување,Кога Не Ви е Потребна, Тоа Нема ДА заземаат Многу Простор.Светлината И Мулти Употреба : Коњ Ги Исполнува Куче Печати Пакет Ранец За Да Може Да Се Користи И За Учениците Во Училишните Часови И Е Идеален За Чување На Книги, Лаптопи, Училишни Материјали, Итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат