• Новак
Хорор Филмски Ликови Drawstring Ранец Водоотпорен String Торба Daypack Sackpack За Салата Спорт Пикник

Хорор Филмски Ликови Drawstring Ранец Водоотпорен String Торба Daypack Sackpack За Салата Спорт Пикник

DEN 405.60

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет : Направен Од Висок Квалитет На Полиестер Платно, Лесен, Лесно Се Перат, Не-Токсични, Отпорни И Еднократно.Тоа Е Исто Така Многу Здрав И Withstands Секојдневно Носат И Солза.Големина : 42 X 36cm/ 16 X 14 Инчи.Одлично За Мажи, Жени, Млади, Тинејџери И Деца.Тој Нуди Доволно Простор За Вашата Спортска Опрема, Чевли, Книги, Копчиња, Паричник, Мобилен Телефон Или Ужина.Дизајн : Трајни Здрав Drawstring Затворање Дизајн Овозможуваат Лесен И Погодност За Пристап.Специјално Дизајниран За Големи Џеб Одговара На Вашите Чевли Или Други Спортски Додатоци.Pocket Е Доволно Голем Да Се Одржи Повеќето Големи Чевли.Muti-Користи : На Drawstring Ранец Е Совршен За Салата, Спорт, Јога, Танц, Патување, Носат-На, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Обука, Плажа, Шопинг И Др.Лесен И Количка За Удобен Простор За Заштеда На Енергија За Складирање.Топло Совети : Тоа Е Машина Перат, Препорачуваме Благ Детергент И Висат Да Се Исуши.Не Кајгана. 1. Голем Капацитет Трајни Салата Bags16" X 14"/ 42 X 36cm.Салата Ранец Лесни, Заштити И Да Ги Организирате Вашите Опрема.2. Drawstring Closure Drawstring Затворање Ви Дозволува Да Ги Зачувувате Работи Брзо И Да Ги Однесе Во И Надвор Лесно.3. Прилагодливи Рамо Strap Upgraded Ремени Спречи Од Копа Во Рамената И Да Помогне Да Се Намали Вашиот Рамо Товар.Можете Да Ја Прилагодите Јаже За Најдобар Големина За Вас.4. Идеален Gift It Е Совршен За на Училиште,, Сали, Спортски, Јога, Танц, Патување, Носат-На Багажот, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Обука И многу Повеќе!Тоа Одговара За Повеќе Активности, И Тоа Може Да Се Свитка До Лесно Да Се Вклопи Во Секое Место Без Додавање Која Било Тежина.Исто Така, Веројатно Може Да Се Украсуваат На Тоа, Одличен Подарок За Роденден И Празници И За Членови На Вашето Семејство И Пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат