• Новак
Dachshund Куче Drawstring Ранец, Торба Лесни Cinch Вреќа Унисекс Дише Складирање Торба Торбичка За Спорт, Пливање Патување

Dachshund Куче Drawstring Ранец, Торба Лесни Cinch Вреќа Унисекс Дише Складирање Торба Торбичка За Спорт, Пливање

DEN 351.84

Достапност
Достапно за нарачка

Drawstring Затворање.Најдобри Божиќ Подарок За Пријател, Девојка Или Момче Татко Ми И Мајка Ми.Оваа Sackpack Е изработен Од Полиестер, да Обезбеди долготрајна Издржливост Против Секојдневните Активности.Лесно се Перат,рециклираат И Издржливи.ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ : Една Големина Одговара на Повеќето.Машина Перат.На Drawstring За Отворање И Затворање Која Може да се Одржи и Во Внатрешноста на Објектите Добро, Нема Потреба Да се Грижите За Исчезнати Предмети,многу Удобен За Вашата Употреба.Тоа е Совршен За Салата, Спорт, Јога, Танц, Патување, Носат-на Багажот, Кампување, Планинарење, Тимска Работа, Обука И многу Повеќе!Надворешни Активности,спорт,одмор,супермаркет И Дома Складирање, Атлетика, забавни Паркови И Така Натаму.Повеќекратна Употреба : Погоден За Салата, Атлетика, Патување, Кампување, Планинарење, Забавни Паркови И Така Натаму; Одговара За Промотивни, Настан Рекламирање Материјали, Отворено Обука И Совршен За Чување На Спортски Чевли, Додатоци, Играчки, Мали Електроника И Така Натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат