• Новак
Кале Цвет Црвено Растенијата Drawstring Ранец Шопинг Спортски Торби Подарок

Кале Цвет Црвено Растенијата Drawstring Ранец Шопинг Спортски Торби Подарок

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 37.5*44cm.Класификација : Ранец.Функција : Со тенок, модерен дизајн,оваа tote е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% полиестер.Пакет Количина : 1 x ранец.Големина : 37.5*44cm Classification : Backpack Feature : Со тенок, модерен дизајн,оваа tote е еколошки и навистина е голема вредност.Материјал : 100% polyester Package Количина : 1 x ранец.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат