• Новак
Drawstring Торба Јагоди Салата Ранец Лесни Црвени Јаготки Овошје Спортски Торби за Јога Пешачење Пливање Спорт на Плажа

Drawstring Торба Јагоди Салата Ранец Лесни Црвени Јаготки Овошје Спортски Торби за Јога Пешачење Пливање Спорт

DEN 631.20

Достапност
Достапно за нарачка

Како што се фитнес облека и чевли, спортски крпи, книги, капи, очила, паричници и дневни потреби.Оваа drawstring торба има доволно простор за што да се носат разни предмети. ★Голема Подароци - Ова drawstring ранец е одличен подарок за мажите и за жените кои сакаат спорт и фитнес. ★Удобно да го Носите - страна и назад на drawstring кеси се дизајнирани со мрежа форма, која има добра пропустливост на воздух. ✔За деца, овој drawstring торба исто така, може да биде симпатична ранец за ден патувања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат