• Новак
Кавер-Drawstring Ранец Спорт Rucksack Патување Пешачење Рамо Кеси Сива

Кавер-Drawstring Ранец Спорт Rucksack Патување Пешачење Рамо Кеси Сива

DEN 47.76

Достапност
Достапно за нарачка

Издржливи Полиестер Материјал : Лесни, рециклира, лесно да се мијат.Drawstring Затворачи : Store на вашиот работи погодно, да ги земе во и надвор лесно.Големина : 16.1 инчен x 13.4 инч.Може да се сместат паричник, phone, ipad, книги, чадор, пот крпа , камера, или други секојдневни предмети.Мулти-цел Торба : Може да се користи за салата, спорт, пливање, велосипедизам, јога, танц, патување, носат-на багажот, кампување, планинарење, тимска работа, обука и многу повеќе!Прекрасен подарок идеја за секого.Висок Квалитет на Моделот : 3Д печатење, Безбедност и заштита на животната средина, без лош мирис, fadeless за долго време.Feature1.Висок квалитет на модата drawstring торба, може да биде укината многу мала, симпатична и лесно да се носат.2.Направени од страна на безбедно материјал, тенок и лесен, лесно да се мијат и многу издржливи. 3.Drawstring затворање, само се повлече конците во двете краевите за да се затвори тоа, погодност и се одлични за дневна употреба. 4. Одличен подарок за двете деца и возрасни.Погоден за шопинг , училиште, пешачење, качување, пловењето, едрење, пливање, патување, и така натаму.Notice1. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. 2. ве молиме љубезно ја прифати некои мало боја разлика предизвикана од различни монитори и светла.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат