• Новак
Цветни Girly Срцето Уметноста на Црвениот Drawstring Ранец, Торба 15x17 Црвено

Цветни Girly Срцето Уметноста на Црвениот Drawstring Ранец, Торба 15x17 Црвено

DEN 742.80

Достапност
Достапно за нарачка

Drawstring Ранец, Торба : Минималистички, нежен, girly флорални срцето уметност дизајн.Обичај Печатени - Рака Се Проверуваат.Ние сме САД базирани со печатење партнери.Ве молиме овозможи време за нашиот квалитет преглед проверки.Две-двострано печатење за совршен подарок!Стилски, зашеметување присутни дека "одговара" на сите!Се користи за на плажа, пешачење, кампување, библиотека, салата, училиште, во текот на ноќта викенд или патување носат-на!.Удобно Близнак Памук се Справува со подготви кабелот врвот затворање и тесен, за разлика рамо ремени.Материјал : 100% откачи полиестер.Максимална тежина : 33lbs (15kg).Големина : 15x17".Симпатична за најдобар пријател, девојка, денот на Вљубените, ангажирање, булчински туш партија или свадби.Салата торба, drawstring торба или ранец?Повик за тоа како ви се допаѓа! -Тоа е мора да се има салата од суштинско значење дека може да се носи како ранец со drawstring затворање на врвот, и тесен, за разлика рамо ремени.Обичај Печатени Рака Прегледано - Ние сме САД базирани со печатење партнери.Ве молиме овозможи време за нашиот квалитет преглед проверки.Печатени, се сече, и рака-пораби од нашите во куќата тим - Близнак памук рачки - Drawstring затворање - 100% откачи полиестер платно Големина : една големина 15" x 17" (38.1 cm × 43.2 cm)- Ткаенина тежина во САД : 7.22 мл/yd2 +/- 5% (245 г/м2 +/- 5%) - Максималниот лимит на тежина – 33lbs (15kg) Комбинираат својата љубов за живописни графики и спортски стил со кул drawstring торба.Drawstring Ранец, Торба : Минималистички, нежен, girly флорални срцето уметност дизајн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат