• Новак
Sperry Жените Saltwater Ембос Волнени Чизми

Sperry Жените Saltwater Ембос Волнени Чизми

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Волна, Влакна.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот" од лак.Мат гумени патка школка и премиум волна вратило.Microfleece поставата обезбедува топлина underfoot.Medial патент за лесно вклучување/исклучување.Остри кожа барел алкохол со rustproof претходно биле вклучени.Не-означување lugged гумени outsole со Бран-Siping за крајна влажни/сува влечење.Sperry жените saltwater ембос волна говорница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат