• Новак
Alomejor Бакарна Фолија Бакар Лист Високо Проводници Силно Лепило Бакарна Фолија Лента Широк за Гитара EMI Оклопна

Alomejor Бакарна Фолија Бакар Лист Високо Проводници Силно Лепило Бакарна Фолија Лента Широк за Гитара EMI

DEN 333.36

Достапност
Достапно за нарачка

【НАМЕНЕТА ЗА GUITARISTS】Ако сте уморни од потпевнувам и пречки кога си играат својата гитара, тогаш ви треба овој бакар лента.Совршена големина за лесно линија празнината и да го изберат гарда на својата гитара и отсечени досадни зуењето еднаш и за сите. 【ВИСОКА ПРОВОДНИЦИ】лепило е силна, флексибилни и високо проводници, што го прави лесно да се заштити вашата електроника. 【MULPITLE КОРИСТИ】Бакарна фолија лента е исто така добар за трансформатор на разни електрични уреди како мобилни телефони, влошки, компјутери, декорација, уметнички дела и сл. 【EMI ОКЛОПНА】Ако сакате да го заштитите вашиот мал електроника од електромагнетни пречки, нашите високо проводници лента е брзо и лесно решение. 【ГАРАНЦИЈА】Ако не сте задоволни со нашата производ што сте го добиле, можете да испратите e-mail на нас во секое време.Ние ќе ви одговори веднаш и да ви помогне да го решите вашиот проблем.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат