• Новак
5/16 Scalloped Сребро Поддржан Фолија - 1.2 Мили

5/16 Scalloped Сребро Поддржан Фолија - 1.2 Мили

DEN 498.00

Достапност
Достапно за нарачка

0. 0. 0. 0. 0. Нашиот врвен квалитет, Потфат бренд фолија. 108 метри. 1.5 мили дебели. 5/16" широк.Употреба Новиот Бран scalloped фолија за да додадете декоративни допира до вашиот стакло.Сребро поддржан, тоа се совпаѓа и со цинк и слични не-обоени метали.Ќе уживате 1.5 мили дебели лента за својата тешка тежина и издржливост.Кажува вашиот фолија за разлика е лесно со Вложување Фолија Лента.Внатрешноста прстен за 1.5 мили секогаш е црвена или темно розова за лесна идентификација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат