• Новак
Кингстон Месинг KS8115CTL Континентална Бања Тапа, Масло Протри Бронза

Кингстон Месинг KS8115CTL Континентална Бања Тапа, Масло Протри Бронза

DEN 5223.36

Достапност
Достапно за нарачка

Солидна месинг изградба.Капе-слободен керамички диск кертриџ.Ѕид инсталација. 1.2 GPM/4.5 LPM spout проток на 60 PSI.Рачката се справи со исполнува АДА насоки.Корозија-отпорни заврши.Дизајниран за долгорочната трајност.Лесен-за-чистење.Преминат преку вашиот дом во футуристички утопија со овој славина е брилијантен изработка и модерна, криви spout со ергономски држела.Во прилог на ѕидот зад вашиот мијалник, хоризонтална менито што се додава прекрасен елемент на вашата бања дизајн.Расчистување е исто така се направени бриз како контра простор е ослободен нагоре.Континентална еден справи со ѕид бања тапа и својата избрана здрав месинг изградба и премиум масло протри бронза заврши се гарантира да glamorize вашиот дом модерната ансамбл за годините што доаѓаат.Изградба на крајната врвни дома со помош на овој тапа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Делта Тапа Lahara Една Дупка Бања Тапа Бранеа Никел, Една Рачка Бања Тапа, Дијамант Печат Технологија, Потрошувачка

Можете да ги инсталирате со доверба.Опис на производот ДЕЛТА бања потоне чешми со ДИЈАМАНТ Печат Технол

DEN 4398.48