• Новак
PROOX Бања Тапа, 4-Инчен Тапа со Pop-Up Потоне Одвод на Вода и Црева, 3 Дупки 2 се Справи со Допир На Славина Centerset Дизајн Бања Тапа - Бранеа Никел

PROOX Бања Тапа, 4-Инчен Тапа со Pop-Up Потоне Одвод на Вода и Црева, 3 Дупки 2 се Справи со Допир На Славина

DEN 1319.76

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Материјал : Цврсти месинг кастинг тело изградба на оваа тапа обезбедува трајни секојдневна употреба.Олово-материјална заштити вашето семејство далеку од отровни.Бранеа никел заврши спротивстави на корозија и tarnishing преку секојдневна употреба. 360° Вртливата Висок Лак Spout Висок лак потоне тапа направи за чистење е многу полесно, не треба да се наведнуваат надолу повеќе! 360° вртливата spout снабдување со полн спектар на перење покриеност.Вкупна Висина : Висината : 8.52"; Spout Висина : 5.38" "; Spout Стигнат До 7.52".Домот Две Рачка : 2 рачката на менувачот за напор вода и контрола на температурата.Лесно операција за повисоките без настава.Лесен За Инсталација : 4-инчен бања тапа со 3 дупка планината centerset дизајн се овозможи лесна инсталација.Можете да го направите тоа сами, без водоводџија.Сите потребни додатоци се вклучени и доаѓаат со pop-up мозоци!.Кавга-бесплатно По Продажба на Поддршка : Сите тоалетот славина се обезбеди со 1 година гаранција и 30 дена се врати и гаранција за парите назад.На секое прашање, контактирајте со нашиот одличен услугата на купувачи, ние ќе ви помогнат да се реши тоа во 24 часа.PROOX е посветена на производство на најдобрите кујнски производи за клиенти.Нашата цел е : да се најде нов стил кујна, направи вашата кујна поубав, и направете ја вашата готвење подобро доживување.Пакет Содржина : .Бања Потоне Тапа x 1. Исцедете Собранието(со Преливник) x 1. Топли И Ладни Снабдување Со Вода Црева.Инсталација Настава x1. Инсталација Барања : .Со цел да се вклопи 3-дупка, 6-12 инчен конфигурации.Дупка големина : 1.26-1.57 инчи.Макс палубата дебелина : 1.57 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

KUYG Гроздобер Вода Тапа Ѕид Монтирани Вода Тапа Цинк Легура 1/2 Интерфејс за Домашна Кујна Бања Отворено Градина

материјал : Направен од висок квалитет на цинк легура материјал, издржлив и не е лесно да исчезнат.Грозд�

DEN 319.20

Делта Тапа Lahara Една Дупка Бања Тапа Бранеа Никел, Една Рачка Бања Тапа, Дијамант Печат Технологија, Потрошувачка

Можете да ги инсталирате со доверба.Опис на производот ДЕЛТА бања потоне чешми со ДИЈАМАНТ Печат Технол

DEN 4398.48