• Новак
BESTILL Ѕид Бања Потоне Тапа со 2 Крстот се Справи, Мат Црна

BESTILL Ѕид Бања Потоне Тапа со 2 Крстот се Справи, Мат Црна

DEN 2220.00

Достапност
Достапно за нарачка

На високо-одделение Керамички Кертриџ, Цврсти Месинг Тапа Тело, Здрав и Трајни, да се Обезбеди Квалитет и Долг Живот.Една Година По-Продажба.На Spout Може да Ротира 360 Степени, и да Дојде со Aerator за Не-прскање на Вода.Две Крстот се Справува со Бања Тапа, Лесно да се Контролира со Вода Проток и Температура.Три Типови на Конекција : 1/2"-14 NPT Женски, 1/2"-14 NPT Машки, 1/2" CC.Американскиот Стандард Водоводни Приклучоци, Лесно да се Инсталира.Сокриени Ѕид-монтиран Мијалник Славина, Соодветна за Тоалет/Бања/Bar, 3 Инсталација Дупки Потребно.Мат Црна Ѕид Тапа, Одговара На Вашиот Мет Црна Бања Тела.BESTILL Ѕид-монтирани Бања Тапа Спецификации : -Тело Материјал : Месинг -Вентил Тип : Керамички Диск Кертриџ, Квартал, Пак, Бројот на Рачки : Двојна Рачка-Крај : Мат Црно -Инсталација Метод : Ѕид-монтирани -Вртливата spout : 360-Степен -Топла и Ладна Индикатор : Yes Package Вклучува : Груб во Вентил x 18-инчен Spout x 1 Женски Машки Инсталација Адаптер x 2 Mounting Хардвер x 1 Brass Мат Црна Pop-up Одвод може да се Купи Одделно : Pop-up Мозоци со Преливник, pls за Пребарување : B07 TP8 RVRF.Pop-up се Извлече без Преливник, pls Пребарување : B07 TP9 FB7 W.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Делта Тапа Lahara Една Дупка Бања Тапа Бранеа Никел, Една Рачка Бања Тапа, Дијамант Печат Технологија, Потрошувачка

Можете да ги инсталирате со доверба.Опис на производот ДЕЛТА бања потоне чешми со ДИЈАМАНТ Печат Технол

DEN 4398.48