• Новак
WaterHog Еко Комерцијални Одделение Влезот Мат, Внатрешна/Надворешна Црн Чад Кат Мат 6' Должина x 4' Ширина, Црн Чад од M+A Трска

WaterHog Еко Комерцијални Одделение Влезот Мат, Внатрешна/Надворешна Црн Чад Кат Мат 6' Должина x 4' Ширина,

DEN 859.68

Достапност
Достапно за нарачка

Лицето NUBS се зајакнат со гума да се спротивстави на дробење, одржувањето високи перформанси и проширување на производот живот.Границата е дизајниран да се одржи на вода и нечистотија на тастатурата за да се минимизира се лизга опасности и подот штета околу периметарот на мат.Ги отстранува и стапици нечистотија и влага и ја држи на мат подолу чевли ниво, па тоа не е следи во.Грчевито држејќи се за акција минимизира движење на повеќето теписи и ја подобрува влечење на тврди површини.Лежи рамно, нема да попуштат или навивам како винил душеци.Продолжен живот и перформанси поради гума засилен nubs.Боја : Црна Чад | Size : "6' Должина x 4 "Ширина" | Шема Име : Мат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Смешни Doormat Обичај Затворен Doormat -Добредојдовте Doormat Дом и Канцеларија Декоративни Влез Килим Градина/Кујна/Спална

1 Издржливи : поддршка е направен од страна на анти се лизга гумени материјал.Совршен за двете внатрешна

DEN 599.76