• Новак
Ејми е, Супа од Домати Буци Bisque Низок Натриум Органски, 14.5 Унца

Ејми е, Супа од Домати Буци Bisque Низок Натриум Органски, 14.5 Унца

DEN 264.72

Достапност
Достапно за нарачка

Лименки на светлината во натриум буци домати bisque органски супа од ејми е.Состојки : органско пире од домати, органски diced домати, филтрирана вода, органски крем, органски шеќерна трска, органски кромид, органски црн пипер.Содржи млеко.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат