• Новак
Aofur Жените Воена Зима Повик Отворен Грб Качулка Јакна Долго Ровот Parkas

Aofur Жените Воена Зима Повик Отворен Грб Качулка Јакна Долго Ровот Parkas

DEN 671.52

Достапност
Достапно за нарачка

80% Faux Крзно ,20% Тексас.Увезени. 100% Faux Крзно.Копче затворање.Рака Мие Само.Внимание : причината за пакување на компресија,Кога ќе се отпакува на грб го стави во машина за 10-20 минути тоа fluffs грбот до толку убаво и добива брчки надвор.Големина на Мало : -Гради 40.9", Половината 39.9",Должина : 33.4" / Големина на МЕДИУМ : Гради 42.5", Половината 40.9",Должина : 33.8" /Големина на ГОЛЕМИ : -Гради 44.8", Половината 43.3",Должина : 34.2".Големина X-Large : -Градите 47.2", Половината 45.6",Должина : 34.6" / Големина на XX-Large : Градите 49.6", Половината 48.0",Должина : 35.4" / Големина на XXX-Големи : Градите 52.75", Половината 50.39",Должина : 36.2".Долго Маскирани Паркови Воена Ровот грб Зима Топла Јакна Зелени Паркови, е Затворена од Страна на Копче, Со Две Џебови на страна.Одговараат За Дневен Одмор,Зимско Отворено,Ладно Време,Снегот Се Носат,Windproof.САД/ЕУ Мало : -Гради 40.9", Половината 39.9",Должина : 33.4".САД/ЕУ МЕДИУМ : Гради 42.5", Половината 40.9",Должина : 33.8".САД/ЕУ се ГОЛЕМИ : -Гради 44.8", Половината 43.3",Должина : 34.2".САД/ЕУ, X-LARGE : -Градите 47.2", Половината 45.6",Должина : 34.6".САД/ЕУ, XX-LARGE : Градите 49.6", Половината 48.0",Должина : 35.4".САД/ЕУ XXX-ГОЛЕМИ : Градите 52.75", Половината 50.39",Должина : 36.2".Напомена : Нашата големина не е стандард НАС големина.Ве молиме проверете производи големина на информации за да бидете сигурни дека на објектот се вклопува во вашиот мерењата пред купувањето,ве Молиме да користите нашата големина водич!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат