• Новак
Божиќ Sweatshirt Облека за Жени Долг Ракав Маскирани Pullover Блузи Лабава Одговара Дуксери Мода Печати Блуза

Божиќ Sweatshirt Облека за Жени Долг Ракав Маскирани Pullover Блузи Лабава Одговара Дуксери Мода Печати Блуза

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤️(〃'▽'〃) Здраво Пријател,☎ Добредојдовте на ♚DASARI♚Наша цел е да нуди најдобра услуга за нашите клиенти!!!✔✔Изработени од мек и лесен материјал, оваа мода жените кошули е супер удобен и дише која ќе ги носи кул чувство во лето, на пролет и есен.74" Должина : 85cm/33.Оваа мека блузи е подарок за вашата мајка, сопруга, сестра, ќерка, тетка или најдобар пријател.72" Ракав : 72cm/28.Не Сува Чиста.28" Големина : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 105cm/41.37" Рамо : 43cm/16. ✔✔✔【Повод】 : Оваа женска убави блузи е погодна за секој изглед, вклучуваат секојдневно носење, работа, датум, тренингот, партија, отворено и така натаму. ◕‿◕【За Големината】 : Покажува на слика или производ decription.Моден Микс : Ова женски блузи е perfer со leggings, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, секојдневен панталони, јакна, cardigans, џемпер синџир и така натаму.На удобен блуза е многу убава за жените и тинејџерски девојки.Женска Долг Ракав Sweatshirt Боја Блок Crewneck Туника Блузи Обичните Работи на Жените Гроздобер Топлиот Т-Маица Секојдневен Долг Ракав Врвот на Жените Перформанси Работи Качулка Лесни Biker Pullover Sweatshirt Жените Руно Pullover Sweatshirt Со Zip се Потсмеваат на Вратот Џебови и Дами Логото Zip Pullover Женска Квартал Zip Перформанси Поларните Руно Pullover Sweatshirt Женска Бејзбол Tee Долг Ракав Raglan Кошула Екипажот Вратот Шарени Tunics Повремено се Водат 1/2-Zip Pullover Суичери.Азија големина.46" Големина : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.28" Рамо : 46cm/18.93" Ракав : 70cm/27.Ви благодариме!Големина Chart Size : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 - ЕУ : 34 Биста : 100cm/39.✔✔Пакетот вклучува : 1 X женски блузи✔✔ ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Recomend за цел 1-2 големина up!✔✔ Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење. ◕‿◕【Мода Колокација】 : Оваа женска лето/есен/зима блузи е поврзан со вашиот омилен високи потпетици или сандали, станови, флип-flips, и сандали.На Врвот е еластичен. ◕‿◕【Карактеристики】 : Ова удобно долг ракав блузи е еластичен.На sweatshirt стилски и моден дизајн се направи повеќе привлечна!. ✔✔✔【Материјал】 : Оваа мода се наоѓа на врвот е направен од висок квалитет на полиестер материјал погоден за сите жени да носат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кратки Ракави Кошули за Жените Секојдневен Лето Лабава Одговара Мода Симпатична Пеперутки Печати Смешно Гроздобер

ладно рамо блузи смешни жени е т кошули плус големина графички tees за плус големина жените плус големина

DEN 161.28