• Новак
Метро PCDV9 Винил Прашина Маска за Метро Покер Чип Јадење Dolly (PCD9)

Метро PCDV9 Винил Прашина Маска за Метро Покер Чип Јадење Dolly (PCD9)

DEN 741.12

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 10 L x 8 H x 2 W (инчи).Пакет Тежина : 2 килограми.Земја на Потекло : сад.Дел Број : PCDV9. Издржливи винил покрие помага да се заштити кујна од прашина и остатоци.Се вклопува во Метро Покер Чип Јадење Dolly модел PCD9.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Кина Palaeowind Медитеранот, Памук И Лен Маса Крпа, Прашина Крпа Бохемија Микробранова, Кревет Кабинетот Покривање

Ова е природен памук ткаенини, мека, нечистотија и носат.Тоа не се држи до вашата кожа кога јадете, а не ж�

DEN 592.80