• Новак
Oculus Потрагата 2 Соочуваат со Капак - Пот-Доказ Силикони Лицето Маска Подлога за Oculus Потрагата 2 VR Слушалки - Перат & Анти-Истекување Lightproof Oculus Потрагата 2 VR Маска Додат

Oculus Потрагата 2 Соочуваат со Капак - Пот-Доказ Силикони Лицето Маска Подлога за Oculus Потрагата 2 VR Слушалки

DEN 305.76

Достапност
Достапно за нарачка

4、 Ова е силиконска око лицето маска за Oculus Потрагата 2.Спречување на Светлината на Косата : лицето маска за Oculus Потрагата 2 со носот мост отворање дизајн, ви овозможи да уживаат во добра поле на гледање.VR лице подлога решава проблемот на пот апсорпција во оригиналниот лице подлога, кожата-пријателски, sweatproof, тенок, удобно.имајте што повеќе нурнати во vr игра.Одговара за Oculus Потрагата 2 : лицето маска е специјално дизајниран for Oculus Потрагата 2 VR Игри Слушалки. 5、Направен од високо-одделение силиконски материјал, па маската е безбеден и хигиенски и без иритација на кожата, што е уште поважно, тоа е супер меки, вие ќе се чувствувате удобно.Лесен за Чистење : лицето маска за Oculus Потрагата 2 се перат, можете лесно да се исчисти по нив се користи, па можете да се забавувате со вашите пријатели и семејства.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат